fbpx

Veliaht Akademi

Neden Veliaht Akademi?

Veliaht Akademi kişisel tecrübelerim ile başarıya ulaşmış yöntemleri başarılı olmak, kazançlarını artırmak isteyen insanlara aktardığım eğitim platformudur. Sizlere kalan ise Veliaht Akademi’ye üye olmak ve bu platformun imkanlarından faydalanmaktır.

Antik Roma’da varlıklı aile çocukları o varlıklarını kaybettiklerinde, ellerinde ailelerinin yanında edindikleri askerlik eğitimlerinden başka pek de bir şey kalmadığından yaşayabilmek için bir kısmı gladyatörlüğü meslek  edinirlerdi. Gladyatörler Roma’da zamanının spor yıldızlarıydı. Pele, Michael Jordan, Roger Federer ya da Ayrton Senna gibi düşünün.  Zamanının en iyileri arasında hayatınızı ortaya koyarak geçiminizi sürdürdüğünüz bir meslek. Böyle bir ortamda hayatta kalabilenlerin ne kadar güçlenmiş olabileceklerini hayal edebilirsiniz.

Ben kendimi bildim bileli çocukluğumdan beri durmadan bir şeyler öğretirim. Öğretmek benim mesleğim değil, kişisel merakım, tutkum, hobimdir. İlk öğrettiğim şeylerden biri de hayatta edindiğim ilk yeteneklerden biri, gitar ve müzik oldu. İş hayatıma ise ailemin yanında çalışarak başladım. Tabi ki pek çok açıdan güzel bir eğitim alma ve kendimi geliştirme imkanı elde ettim. Ne var ki bir zaman sonra ailemin yanından ayrıldım ve belirli bir büyüklük ve kurumsallığa gelmiş bir aile şirketinde ayrıcalıklı olarak çalışmanın korumasını da reddetmiş oldum. O yaşta insan her ne kadar iyi bir eğitim alırsa alsın, bambaşka pek çok yetenekten de mahrum kalmış olduğunu anlıyor.

İşte bundan sonra girişimcilikten profesyonel yöneticiliğe pek çok iş yaptım. Hızlı ve güçlü bir şekilde pek çok daha konuda geliştim ve edindiğim tüm bu bilgi ve tecrübeyi iş insanlarına ve aile şirketlerine aktarmaya başladım. Bu da benim gladyatörlüğüm oldu.

Veliaht Akademi’yi açmamın arkasındaki en güçlü sebeplerden biri iş hayatımda, yükselmem sırasında yaşadığım ve kimi zaman da acı dersler aldığım, kimi zaman kaybettiğim hatalarıma insanların düşmemesidir. Eğitimlerimde bunların izlerini ve bu konudaki hevesimi çok rahat görebilirsiniz. Verdiğim eğitimler cilalı terimler ve havalı kurumsal jargonlarla hoş vakit geçireceğiniz, boşa zaman harcayacağınız değil, iş hayatınıza uyguladığınızda doğrudan size kazandırmaya başlayacak şekilde tasarlanmıştır. Başarıya nasıl ulaşıldığını bilirim. O sebepten eğitimlerimin gücüne derinden inanırım.

Veliaht Akademi’de sizlere beni ve hizmet verdiğim pek çok iş insanını, şirketi başarıya götüren tüm bu bilgileri aktarıyorum.  Bunu yaparken sadece eğitimlerle değil, yıllık üye olduğunuzda sorularınıza verdiğim cevaplarla da sizleri destekliyorum. Ayda bir arkadaşınızla dışarıda bir yemek maliyetine kişisel koçunuz ve danışmanınız olacak. Sadece ben değil, eğitimlerini alacağınız diğer danışmanlar da sizlere cevaplar verecek. Durmadan eklenen tüm eğitimlere de erişim elde edeceksiniz. Sadece eğitmenler değil, diğer üyeler ve iş insanları ile de fikir paylaşımında bulma şansı elde edecek, belki yeni iş ilişkileri kuracaksınız. Burası işiniz için bünyesinde eğitimleri, öğretileri, iş fikirlerini, tecrübeleri barındıran başarı odaklı, başlı başına bir platform.

Tunç Vidinli