fbpx

Veliaht Akademi

Neden 
Veliaht Akademi?

Veliaht Akademi kişisel tecrübelerim ile başarıya ulaşmış yöntemleri başarılı olmak, kazançlarını artırmak isteyen insanlara aktardığım eğitim platformudur. Sizlere kalan ise Veliaht Akademi’ye üye olmak ve bu platformun imkanlarından faydalanmaktır.

Tunç Vidinli

Sanayici bir ailenin dördüncü kuşağı olarak dünyaya geldim. İş hayatıma kadar olan yıllarım, eğitim dönemim ve ilk iş yıllarım Adana’nın aile şirketleri ve bu aileler arasında geçti. Mezuniyet sonrasında genelde her aile şirketinde olduğu gibi ben de ailemin yanında çalışmaya başladım. Şirketimizin kurumsallaşmaya verdiği önem sayesinde çalıştığım yer her ne kadar aile şirketimiz olsa da şirketimizde en alt kademelerden başladım.

Deniz Çağla Gençtürk

Bir 9 kasım sabahı İzmit’te dünyaya geldi. İlköğrenimini Özel Seymen Koleji’nde, ortaokul ve liseyi Kocaeli Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra yine aynı üniversitede Yönetim ve Organizasyon üzerine yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans tez konusunu “Aile Şirketleri’nin büyümesi ve kurumsallaşması” üzerine hazırlamasını isteyen danışman hocasına önce itiraz edecek, yıllar sonra ise teşekkür edecekti.