fbpx

Veliaht Akademi

Eğitimler

Veliaht Akademi’de eğitimler konusunda başarılı olmuş insanlar tarafından verilir. Bu da size verilen eğitimlerin geçerli olmasını sağlar. Sizlere de denenmiş ve kendini ispat etmiş bu teknikleri uygulamak kalır.

Yeteneklerinizi geliştirmeniz ve işlerinizin yükselmesi için katılabileceğiniz eğitimlerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Üyelik

İş hayatında hızlı yükselmek için Veliaht Akademi’ye ayda bir arkadaşınız ile bir öğle yemeği maliyetine üye olabilir, sadece tüm eğitimlere erişim elde etmekle kalmaz aynı zamanda Akademi’nin tüm imkanlarından sınırsız yararlanabilirsiniz.

Kurumsallaşmanın Adımları

Bu eğitim Aile Şirketleri ve KOBİ’lerin işlerini yıllar boyu sürdürebilmeleri ve kendiliğinden işleyen bir sistemi kurmaları için edinmeleri gereken bilgileri içermektedir.

Ebeveynlere Özel Veliaht Koçluğu

Bu eğitim Aile Şirketleri’nin nesillerce devamlılıklarını sağlayabilmeleri için aile büyüklerinin gençlerin iş dünyasına nasıl hazırlanması gerektiğini anlatmaktadır.

Gençler için Veliaht Koçluğu

Bu eğitim Aile Şirketleri’nin nesillerce devamlılıklarını sağlayabilmeleri için aile içindeki gençlerin kendilerini iş dünyasına nasıl hazırlayacaklarını ve aile-şirket ilişkilerini  nasıl düzenleyeceklerini anlatmaktadır.

Kendi İşini Kurmak

Bu eğitim kendi işini kurmak üzere yola çıkanların başarılı olmaları ve sermayelerini boşa harcamamaları için mutlaka bilinmesi gerekenleri içermektedir.

İş Hayatında Yükselmek

Bu eğitim profesyonel iş hayatında yükselmek ve ortalamanın çok üzerine çıkmak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı bilgileri içermektedir.

Mülakati Geçmek

Bu eğitim  işe alım görüşmelerinden olumlu cevabı almış olarak ayrılmanızı hedeflemektedir.

Etkili İletişim

Bu eğitim iş hayatında etkili iletişimin nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğini öğretmeyi amaçlamaktadır.

Üyelik SADECE

89/ay

Platformun tüm avantajlarından yararlanın.

Aboneliğinizi durdurmadığınız sürece üyelik bedeli aylık otomatik olarak tahsil edilmeye devam eder.